O parku


Rodzinny Park Przygody Nad Pilicą oferuje dla zwiedzających wiele atrakcji.
A Przede wszystkim Park linowy a w nim trasy których długość wynosi ponad 800 metrów. Zapraszamy miłośników przygody w każdym wieku.
Tych dużych, którzy pragną sobie przypomnieć miłe działanie adrenaliny i tych małych, którzy po raz pierwszy z mamą i tatą pokonają swe słabości czy też zaspokoją dziecięce marzenia.
Na osiemset metrów przygody składają się cztery trasy o różnym stopniu trudności, dostosowane do wymagań każdego uczestnika wyprawy.
Dla dzieci powyżej 120 centymetrów wzrostu przygotowana została TRASA ŚREDNIA.  Znajduje się na niej czternaście przeszkód, miedzy innymi pochylnia, most birmański, sople, sieć, most zwodzony?

Na tych nieco większych czeka TRASA WYSOKA. Poszukiwacze przygód znajdują się tu, w zależności od miejsca, cztery albo nawet siedem metrów nad ziemią. Tutaj musimy wspinać się po specjalnej ściance wspinaczkowej, zjeżdżać na sankach, przechodzić po ruchomej kładce.
Ułożyliśmy na drodze turysty szesnaście takich przeszkód.
Napięcie nie spada ani na minutę!
Wszystkie trasy są bezpieczne dla uczestników zabawy. Każdy przed wyjściem na tor przeszkód otrzymuje specjalny sprzęt uprzęże, lonże, karabinki, kaski.
Zostaje także przeszkolony z zasad posługiwania się nim w każdej sytuacji.
Dodatkowo wszystkie trasy są zabezpieczone siatkami lub linami.
Do PARKU PRZYGODY NAD PILICĄ mogą przyjeżdżać nawet naprawdę małe dzieci.
Dla nich przygotowana jest TRASA NISKA przeznaczoną uczestnika w wieku od 6-ciu lat oraz  MADAGASKAR ? plac zabaw z lekką i przyjemną trasą dla maluchów składającą się z siedmiu przeszkód. Rodzice mogą towarzyszyć swym pociechom w wyprawie. a jeśli ktoś ze starszych uczestników wyprawy naprawdę zechce oderwać się od ziemi to musi skusić się na pokonanie TRASY ZJAZDOWEJ NA RZEKĄ PILICĄ . To propozycja dla naprawdę odważnych. Zawieszeni na linie będziecie pędzić na drugi brzeg rzeki niesamowite wrażenia murowane .
ZAPRASZAMY 🙂